Hakkımızda

Bilmer bilgisayar, 2000 yılında Bursa'da ticari faaliyetine başlayan, sektöründe lider bir bilgisayar firmasıdır. İşinde uzman ve yetenekli teknisyenlerden oluşan bir ekiple, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize Yazılım, Donanım, Ticari program desteği, çeşitli onarım hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz, bilgisayarla ilgili tüm sorunlarınıza güvenilir ve verimli çözümler sunarak minimum kesinti süresi ve maksimum üretkenlik sağlamaktır. İster donanım onarımları, ister yazılım sorun giderme veya ağ bakımı olsun, deneyimli profesyonellerimiz size yardım etmek için buradalar. Tüm bilgisayar onarım ihtiyaçlarınız için Bilmer'e güvenin ve beklentilerinizi aşan birinci sınıf hizmeti deneyimleyin.

Gizlilik Politikası

Neler yapıyoruz?

 Bilmer Bilgisayar, teknik destek sağlamaktan yazılım geliştirmeye ve satmaya kadar çeşitli şekillerde çalışır. Bilmer Bilgisayar genellikle bilgisayar sorunları yaşayan müşterilere virüs temizleme, donanım veya yazılım onarımı, ağ kurulumu ve veri kurtarma gibi çözümler sunmaktadır.

Bilmer Bilgisayar yerinde veya uzaktan yardım sağlayabilen, eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Bilmer Bilgisayar, müşterileri için işletim sistemleri, web tarayıcıları, veritabanları ve diğer özel yazılımlar gibi uygulamalar ve programlar oluşturur. Bilmer Bilgisayar bu ürünleri oluşturmak için programcılar, yazılım mühendisleri ve grafik tasarımcılardan oluşan uzman bir ekiple çalışır.

Son olarak, Bilmer Bilgisayar yazılım, donanım ve diğer bilgisayar birimlerinin satışını da yapmaktadır. Ayrıca sattığımız ürünlerin kurulumunu, onarımını ve bakımını da yapmaktayız. Hizmetin türü ne olursa olsun, hepsinde mükemmel müşteri memnuniyeti ile en yüksek kalitede ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

Başa dön